Apie EQUA Lietuva įkūrėją

Susipažinkime, esu Dovilė Virbickienė. Anksčiau naršant užsienio portaluose mano akys vis užkliūdavo už EQUA gertuvių, tad vieną dieną pagalvojau: o kodėl negalėčiau šio prekių ženklo atvežti į Lietuvą?
 
Prieš penkerius metus tapau šių estetiškų gertuvių ir termopuodelių atstove mūsų šalyje ir dabar didžiuodamasi galiu teigti, kad mumis pasitiki jau daugiau nei 25 000 klientų Lietuvoje. Mūsų bendruomenei EQUA produktai tapo ne tik stilingais kiekvienos dienos palydovais, bet ir padeda be kompromiso tausoti gamtą. O mūsų šūkis trumpai ir aiškiai nusako pagrindines vertybes: „Feel Good, Look Good, Do Good.

EQUA VIZIJA

Rūpinimasis savimi nėra dar vienas papildomas dienos darbas – tai neginčytinas
prioritetas. Mes norime gyventi pasaulyje, kuriame žmonės visapusiškai puoselėja savo
kūną su meile. Dėl to pas mus dabar rasite ne tik gertuvių ir termopuodelių, bet ir vertingų
gėrimų jiems pripildyti: „Recharge tonic“, „Youth Booster“ ir „Matcha Pick me up“.

EQUA MISIJA

Skatinti klientus jaustis gerai, atrodyti gerai, daryti gerą!

Norėdami tai pasiekti, vadovaujamės šiomis vertybėmis

Įkvėpimas

Pasveikinkite gyvenimą, kupiną pasitikėjimo savimi ir nepakartojamo žavesio.

Kokybė

Mes užtikriname, kad kiekvienas gaminys atitiktų aukščiausius standartus, todėl galite pasitikėti jo ilgaamžiškumu.

Holistinis požiūris

Kai maitinate savo kūną, protą ir sielą, nepakartojamai švytite ir visada atkreipiate kitų dėmesį.

Gyvybingumas ir nuotykiai

Mes tikime, kad visos gyvenimo spalvos turi būti išnaudotos, o EQUA produktai suteiks jėgų ir energijos.

Atsiliepimai

★★★★★

Labai, labai džiaugiuosi produktu. Gertuvę jau teko išbandyti, tobulas dizainas ir labai patogus. Nekantrauju daugiau išbandyti prekių iš šio prekės ženklo.

★★★★★

Noriu padėkoti už tikrai tobulą aptarnavimą! Tikrai kokybė produktų nereali, turime 3 dalykus su vyrų iš jūsų parduotuvės, o dar kai toks aptarnavimas tai tik ir norisi visada likti jūsų klientais! Vakar diskutavome, kad tikrai ne visos parduotuvės turi tokį servisą.

★★★★★

EQUA puodelis labai patiko, labai stilingas ir patogus, o matcha kokia skani! Nekantrauju apsipirkti dar kartą.:)

★★★★★

Turiu jau ne vieną EQUA produktą ir labai džiaugiuosi naujuoju puodeliu. Puikiai geriasi matcha rytais darbe. Išmanioji termo gertuvė jau du metus tarnauja kuo puikiausiai, tai tokio pat rezultato tikiuosi ir iš puodelio.

★★★★★

Gertuvės tobulos, perku jau ne pirmą kartą. Didelė talpa privalumas, nes dauguma vaikiškų gertuvių būna labai mažos talpos. Labai patogus kakliukas gerti, nes visi šiaudeliai labai apsunkina priežiūra. Tikrai visiems rekomenduojame!

★★★★★

Didelį vandens kiekį išgerti tapo lengviau, kai šį procesą paverčiau dienos ritualu naudojant gražų indą, o didelis pastarojo dizainų pasirinkimas leidžia priderinti jį prie savo asmenybės ir gyvenimo būdo.

★★★★★

Mano gertuvė buvo dovana, o graviravimas nuostabi mintis, norint nustebinti artimą žmogų. Visumoje puiki dovana, nuostabi emocija. :)

★★★★★

Puodelis labai gražaus dizaino, patogus naudoti. Pradžiugino metalinė rankenėlė, nes patogu neštis, kai rankos pilnos daiktų. Labai smagu, kad pagaliau turiu sandarų ir skysčių nepraleidžiantį termo puodelį, kadangi visi kiti, kad ir kaip skelbtųsį, nepalaiko 100% sandarumo ir būna nutinka visokių nelaimių. Tik reikėtų atkreipti, kad būdamas labai sandarus, sunkiai atsidaro. Aišku, menka bėda. Iš esmės džaugiuosi šiuo daiktų, kadangi darbuotojams dovanojome puodelius, mielai pasidomėčiau jų įsigyjimu ir ateityje.

★★★★★

Puodelį jau gavau ir išbandžiau, dėkoju jums! Dailus, patogus naudoti,neblogai išlaiko karštį, turbūt labiausiai džiugina keramikinė vidaus danga,
nėra jokio daugumai termo puodelių budingo metalo skonio gėrimuose.

Socialinės iniciatyvos kurias palaikome

Asociacijos, kurioms priklausome